Jalalaba digitaalne uuring

capture2

capture1

Digitaalse jalalaba uuringu abil on võimalik väga täpselt välja selgitada jalalaba probleemsed piirkonnad ning selle abil valmistada suurema efektiga individuaalsed tallatoed ning samuti aitab see uuring valida välja õige kinga mudeli.

Oma töös kasutame Belgia firma RSscan International jalalaba diagnostika seadmeid, kes alustas selles valdkonnas tegutsemisega juba 1980 aastal. RSscan International on koostöös Adidasega viinud läbi mitmeid uuringuid ja tootearendusi, et tuua turule tarbija jaoks järjest ohutumaid sporidjalatseid ning RSscan International seadmeid peetakse ühtedeks maailma täpsemateks rõhumõõtmise süsteemideks antud valdkonnas.

Jalalaba digitaalne staatiline uuring

HIND 15 eurot vastuvõtutasuna (tallatugede tellimisel on kliendile tasuta)

Loob staatilise pildi kaalujaotusest patsiendi jala taldadel, kui klient seisab footscan® plaadil. Enne kui teostatakse staatiline mõõtmine, teostatakse footscan® süsteem seadistamine ja kaalu kalibreerimine vastavalt kliendile.

Jalalaba digitaalne kompleksuuring

HIND 23 eurot (tallatugede tellimisel tasuta)

Klient kõnnib oma loomuliku kõnnimustriga üle footscan® plaadi ning dünaamilise mõõtmise korral salvestatakse rõhu jaotus jala tallal läbi kogu sammu ulatuse. Protseduur viiakse läbi eraldi mõlema jalaga.

Digiuuring toimub eelregistreerimisega tel 522 3367.